Contact


Ir. Wim Govaerts
Zaakvoerder/bedrijfsadviseur
0032 (0)477 774 695
wim@wimgovaertsenco.be
Ir. Jan Valckx (PhD)
Projectmedewerker veehouderij/bedrijfsadviseur
0032 (0)498 29 78 68
jan@wimgovaertsenco.be
Walter Kusters (PhD)
Verantwoordelijke internationalisering/redactie en vertaling Pedia’s
0032 (0)475 529 535
walter@wimgovaertsenco.be
Ir. Jef Van Dessel
Projectmedewerker Bolucap – dataverwerking
0032 (0)495 782 816
jef@wimgovaertsenco.be
Cowcoach
Verantwoordelijke projectmanagement en veterinaire ondersteuning Bolucap
www.cowcoach.be
Willem Govaerts
IT/Pedia’s
willem@wimgovaertsenco.be
Lander Govaerts
Juridische aspecten bedrijfsstructurering
lander@wimgovaertsenco.be
Ernest Govaerts
Verantwoordelijke haarstaalanalyses
ernest@wimgovaertsenco.be
Administratiedienst algemeen
administratie@wimgovaertsenco.be